БИЗ КИММИЗ?

SFS GLOBAL TRADE компанияси 22 йилдан ортиқ болган бизнес тажрибасига эгамиз, Ўзбекистоннинг қонун-қоидалари ва бозор тузилишидан келиб чикиб ҳамкорликни бошқаради.

Бизнинг миссиямиз

Ўзбекистонда муваффақиятга эришиш йулида бизнес хамкорларимиз учун зарур бўлган билим ва тажриба билан бўлишиш ҳамда муваффакиятларга эришиш мақсадида оптимал ечимлар билан ёндашиш.

Бизнинг мақсадимиз

Миллий ва халқаро компаниялар ўртасида мустаҳкам ҳамкорликни ўрнатиш ва бутун дунёда тан олинган компанияга айланиш.

Бизнинг Хизматлар

Тақдим этилаётган хизматлар

İş ortaklarımızın taleplerini projelendirerek pazar araştırması, pazar analizini yaparak, hızlı ve optimum çözümler ile hedef pazarlarına ulaştırıyoruz.

Батафсил

Ülkedeki yetkili ve donanımlı partnerlerimiz ile doğru ve etkin iletişim kanalları kuruyor ve gerekli koordinasyonu sağlıyoruz.

Батафсил

İş ortaklarımızın pazarda etkin bir şekilde konumlanmalarını ve sürdürülebilirliğini sağlıyoruz.

Батафсил

Müşterilerimize pazarda sürdürülebilir kısa, orta ve uzun vadeli iş planları ile talep edilmesi halinde uygulama dahil süreçleri yönetiyoruz.

Батафсил

Şirketimiz ; talep edilmesi halinde hedef ülkenin yasal mevzuatlarına göre mali müşavirlik, şirket kurulumu,IK yönetimi, finans, hibe, hukuk, çalışma izinleri (registration) ve vergi konularında destek vermektedir.

Батафсил

Ülkede yerel ve Uluslararası B2B, B2C ve B2G eventler, kongre, zirve, panel, fashion, gösteri ve tanıtım, digital marketing, digital media, fuar ve sergi, ajans hizmetleri vermektedir.

Батафсил
Имкониятларимиз

Муваффақият сари қадамлар

SFS GLOBAL TRADE – Жамоамиз мижозларимизнинг потенциал ҳамкорлари ва бўлажак бизнес шериклари билан қисқа, ўрта ва узоқ муддатли ҳамкорлик режалари бўйича иш олиб борамиз.

Бизнинг стратегиямиз

Тамойилларимиз

153+

Ҳамкорларимиз

220+

Мамнун мижозлар

153+

Харидорлар

112+

Лойиҳалар

Бизнинг фаолият

Cўнги янгликлар

Sizinleyiz

Биргаликда муваффақиятларга эришамиз

ÖZBEKİSTANA BAKIŞ

Sunumu görmek için,

Yükleyiniz
News

News

Paylaş
Bağlantıyı kopyala