WHO ARE WE?

With global business experience more than 22 years, we, as SFS GLOBAL TRADE, operates own actıvıtıe ın the shining pearl of Central Asia - Uzbekıstan, according to the Legilstaion and the rules of Country.

Our Mission

To share our knowledge, experience and experience necessary for our business partners to be successful in this geography, and to reach their goals with optimum solutions.

Our vision

To establish strong sustainable partnerships between national and international companies and to become a globally recognized company by adopting excellence as a philosophy.

Services

What We Provide

İş ortaklarımızın taleplerini projelendirerek pazar araştırması, pazar analizini yaparak, hızlı ve optimum çözümler ile hedef pazarlarına ulaştırıyoruz.

More details

Ülkedeki yetkili ve donanımlı partnerlerimiz ile doğru ve etkin iletişim kanalları kuruyor ve gerekli koordinasyonu sağlıyoruz.

More details

İş ortaklarımızın pazarda etkin bir şekilde konumlanmalarını ve sürdürülebilirliğini sağlıyoruz.

More details

Müşterilerimize pazarda sürdürülebilir kısa, orta ve uzun vadeli iş planları ile talep edilmesi halinde uygulama dahil süreçleri yönetiyoruz.

More details

Şirketimiz ; talep edilmesi halinde hedef ülkenin yasal mevzuatlarına göre mali müşavirlik, şirket kurulumu,IK yönetimi, finans, hibe, hukuk, çalışma izinleri (registration) ve vergi konularında destek vermektedir.

More details

Ülkede yerel ve Uluslararası B2B, B2C ve B2G eventler, kongre, zirve, panel, fashion, gösteri ve tanıtım, digital marketing, digital media, fuar ve sergi, ajans hizmetleri vermektedir.

More details
Our capabilities

Our Steps to Success

As SFS Global Trade: With our team, we bring our business partners together with potential partners and customer candidates with short, medium and long-term cooperation models.

Our strategy

Our principles

153+

Work partners

220+

Customer happiness

153+

Customers

112+

Projects

Our work

News From Us

Sizinleyiz

We can achieve success together...

ÖZBEKİSTANA BAKIŞ

Sunumu görmek için,

Yükleyiniz
News

News

Paylaş
Bağlantıyı kopyala